
Шуруповерт з набором біт та свердлів + 2 акумулятори 24V в кейсі / Акумуляторний шуруповерт дриль
Продавець: HUGO
755,43 ₴1 079,19 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності70 замовлень
Артикул: 234571470
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Шуруповерт з набором біт та свердлів + 2 акумулятори 24V в кейсі / Акумуляторний шуруповерт дриль». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Шуруповерт з набором біт і свердл в кейсі + 2 акумулятори 12V / Акумуляторний дриль-шуруповерт з насадками

Акумуляторний шуруповерт з набором інструментів + 2 АКБ 48V, 2Ah / Ударний шуруповерт / Дриль-шуруповерт

Акумуляторний шуруповерт з набором інструментів та 2 акумуляторами, Червоний / Бездротовий шуруповерт-дриль

Дриль-шуруповерт з набором біт і свердел в кейсі + 2 акумулятори 12V / Шуруповерт акумуляторний з інструментом
📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Тип | Шуруповерт |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 20 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 10 мм |
| Емкость аккумулятора | 5 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 24 В |
| Время зарядки аккумулятора | 2 час |
| Тип зарядного устройства | Обычное |
| LED подсветка | Есть |
| Сверлильный патрон | 0,8-10 мм |
| Число оборотов | 0-450/1700 об/мин |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-13
Переваги
Гарне обслуговування