
Швейна машинка 12в1 з оверлоком та педаллю FHSM-505 / Портативна машинка швейна / Міні-швейна машинка
Незалежний AI-аналіз 15 відгуків покупців для «Швейна машинка 12в1 з оверлоком та педаллю FHSM-505 / Портативна машинка швейна / Міні-швейна машинка». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🔵 AI-огляд товару
✅ Чи варто купувати?
✅ Переваги
⚠️ Проблеми
🔧 Надійність
🚫 Кому не підійде
💸 Приховані витрати
👤 Для кого
💡 Що покращити
❓ Часті запитання
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип швейной машины | Электромеханическая |
| Количество швейных операций | 12 |
| Потребляемая мощность | 6 Вт |
| Состояние | Новое |
| Количество скоростей | 2 |
| Реверс | Да |
| Нитевдеватель | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
| Высота | 270 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Глубина | 115 мм |
| Вес | 1.69 кг |
💬 Відгуки покупців (15)
Щиро вдячні за вашу довіру та замовлення. Для нас велика честь працювати для вас!
Доброго дня! Ми щасливі, що змогли виправдати ваші очікування.
Вітаємо! Ваш позитивний відгук допомагає нам ставати кращими.
За рекомендацією продавця по дуже гарній скидці разом зі швейною машинкою придбав компактний автомобільний пилососик. Він прсто як знахідка для підтримки чистоти в салоні.Дякую. Ярино!))
Щирі вітання! Раді, що наш магазин викликав у вас приємні емоції. Дякуємо за теплі слова!
Доброго дня! Ми раді, що наш сервіс вам підійшов. Дякуємо за замовлення та зворотний зв’язок!
Купила швейну машинку 12в1 FHSM-505. Машинка за свої гроші чудова. Купувала для доньки, їй було цікаво повчитись шити, на цій машинці шити сподобалось. Все інтуїтивно зрозуміло, інструкція також є. Бувало заїдала, думала справа в машинці, але ні, треба було слідкувати за тим чи првильно заправлена нитка. Коли запрвила правильно, шиє чудово. Що нею робили: підшивали штані, підшивали тонку штору, шили шоппер, на трикотажі також працює. З якоїсь дуже щільної тканини не шили, тому як буде там не скажу. Продавець хороший, все відправили вчасно, із задоволенням буду в них замовляти знову :)
Машинка суперова шиє добре, всі стежки підтримує. Продавцю дякую за таку ціну дуже добра машинка. Швитка відправка, рекомендую.
Не первый раз заказываю в этом магазине, всё отлично. Но ещё не пробовала шить. Рекомендую!
Замовлення оформила 21.12 отримала товар 26.12.2025
Все просто супер!