
Складаний контейнер для сміття, Білий / Навісне відро для сміття / Смітник на кухню
Продавець: HUGO
164,66 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 23457879901
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Складаний контейнер для сміття, Білий / Навісне відро для сміття / Смітник на кухню». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип мусорного ведра | Навесной |
| Форма | Прямоугольная |
| Объем | 8 л |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 155 мм |
| Длина | 250 мм |
| Высота | 290 мм |
| Вид корзины | Универсальная |
| Тип корзины | Открытый (без крышки) |
| Тип установки | Навесная (настенная) |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-11
Дуже приємно,що компанія відреагувала,вибачилась,надали протокол.Скористалась їх сайтом і зробила замовлення.Дякую.