
Складаний стіл для пікніка з 4 стільцями, 120x70x60см, Білий / Похідний стіл зі стільцями
Продавець: HUGO
995,4 ₴1 422 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: 234580050
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Складаний стіл для пікніка з 4 стільцями, 120x70x60см, Білий / Похідний стіл зі стільцями». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Посилений складаний стіл для пікніка, 4 стільці, 120х70х60см, Светлое дерево / Туристичний стіл розкладний

Посилений складаний стіл для пікніка, 4 стільці, 120х70х60см, Темне дерево / Туристичний стіл розкладний

Стіл складаний квадратний STD-07 (коричневий) Компактний складаний стіл для дому, дачі або пікніка YU227

Стіл складаний прямокутний STD-08 (коричневий) Компактний складаний стіл для дому HP227
📋 Технічні характеристики
| Состав комплекта | Стол + стулья без спинки |
| Количество персон | 4 |
| Количество стульев | 4 шт |
| Материал столешницы | МДФ |
| Материал каркаса (опор) | Алюминий |
| Отверстие в столешнице для зонта | Да |
| Допустимая нагрузка на стол | 40 кг |
| Допустимая нагрузка на стул | 110 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Длина стола | 1200 мм |
| Ширина стола | 600 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-03-19
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-14
Говорив з менеджером, сказали що до вихідних постараюся відправити, але так і не відправили. Краще б уже не обіцяли!
Переваги
Товар не відправили2026-03-11
Переваги
Актуальний опис