
Складна термосумка 26×28×45 см для пікніка та поїздок на 30 літрів
Продавець: Kanctovar
399 ₴599 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності350 замовлень
Артикул: 89007/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 12 відгуків покупців для «Складна термосумка 26×28×45 см для пікніка та поїздок на 30 літрів». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Ширина | 45 мм |
| Цвет | Синий |
| Тип | Термосумка |
| Высота | 26 мм |
| Объем | 30 мл |
| Глубина | 28 мм |
| Особенности термосумки | Герметическая подкладка |
💬 Відгуки покупців (12)
2024-07-11
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-07-05
Переваги
Актуальна ціна2023-12-04
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-08-23
Переваги
Ввічливий продавець2023-08-14
Переваги
Актуальна ціна2023-08-08
2023-08-01
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2023-07-31
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-07-31
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-07-23
Переваги
Актуальна ціна2023-07-12
2023-05-23
Переваги
Ввічливий продавець



