
Складна термосумка 26×28×45 см для пікніка та поїздок на 30 літрів
Продавець: Velotrend
399 ₴599 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності70 замовлень
Артикул: 89007/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Складна термосумка 26×28×45 см для пікніка та поїздок на 30 літрів». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Особенности термосумки | Герметическая подкладка |
| Состояние | Новое |
| Тип | Термосумка |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 45 см |
| Объем | 30 л |
| Высота | 26 мм |
| Глубина | 28 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-04-03
2024-07-25
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальна ціна