
Складне крісло з чохлом, до 100кг, 32x32x28см, Чорний / Стілець для риболовлі / Стілець туристичний / Кемпінговий стілець
Продавець: HUGO
355,72 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 23457716803
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Складне крісло з чохлом, до 100кг, 32x32x28см, Чорний / Стілець для риболовлі / Стілець туристичний / Кемпінговий стілець». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип туристической мебели | Стул без спинки |
| Материал каркаса (опор) | Алюминий |
| Материал сиденья | Oxford 600D |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Ширина стула | 320 мм |
| Глубина стула | 320 мм |
| Высота сиденья стула | 280 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-11
