
Сковорода антипригарна 4-х секційна LY-894 / Порційна сковорода / Сковорідка кухонна
Продавець: HUGO
321,8 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234590559
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Сковорода антипригарна 4-х секційна LY-894 / Порційна сковорода / Сковорідка кухонна». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Высота стенок | 2 см |
| Длина посуды | 17.5 см |
| Материал | Алюминий |
| Материал ручек | Бакелит |
| Подходит для индукционных плит | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип посуды | Сковорода порционная |
| Форма | Квадратная |
| Ширина посуды | 17.5 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-05
Нет слов!
Переваги
Товар не відправили