
Смарт проектор 4К, з WiFi та Bluetooth (Android 11) + Пульт, HY 300 / Міні проектор для дому
Продавець: HUGO
1 418 ₴2 025,72 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності1020 замовлень
Артикул: 234571497
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 11 відгуків покупців для «Смарт проектор 4К, з WiFi та Bluetooth (Android 11) + Пульт, HY 300 / Міні проектор для дому». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Класс устройства | Портативный |
| Интерфейсы | jack 3.5 мм, HDMI, Wi-Fi, USB |
| Особенности | Встроенные динамики |
| Цвет корпуса | Белый |
| Уровень шума | 25 дБ |
| Состояние | Новое |
| Материал | Пластик |
| Вид товара | Проектор |
| Разрешение | 1280x720 |
| Формат изображения | Широкоэкранный (16:9) |
| Световой поток | 200 лм |
| Контрастность | 1500 |
| Ширина | 100 мм |
| Высота | 190 мм |
| Глубина | 100 мм |
💬 Відгуки покупців (11)
2026-03-10
2026-02-14
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Актуальна ціна2026-02-04
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-01
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-31
2026-01-18
извините
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець2026-01-03
Товар хороший, відповідає опису. Ціна приємна, нижча серед інших.Над сервісом магазину ще потрібно попрацювати.Прислухайтесь до клієнта.
Переваги
Відправляли довше обіцяного2026-01-03
Переваги
Ввічливий продавець, Актуальна ціна2025-12-30
На зв'язок не вийшли, замовлення скасовано по не зрозумілій причині.... Безвідповідально..
Переваги
Неввічливий продавець2025-12-17
Прислали те той товар , реакції ніякої
Переваги
Товар не відповідав опису2025-11-20
Відправили товар на третій день після замовлення. Товар прийшов. Проектор працює без зауважень.
