
Смарт проектор з Wifi та Bluetooth, HY 300 + Кабель HDMI-HDMI / Міні проектор для дому
Продавець: HUGO
1 469,75 ₴2 099,64 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 234571497
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Смарт проектор з Wifi та Bluetooth, HY 300 + Кабель HDMI-HDMI / Міні проектор для дому». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Проектор з 2 джойстиками та пультом, WiFi, Bluetooth, M300 MAX / Смарт проектор з іграми / Ігровий проектор

Смарт проектор з 2 джойстиками та пультом 4K, HY320mini / Мультимедійний проектор з іграми / Проектор приставка

Смарт проектор з Wifi та Bluetooth, HY 300 + Нічник проектор Космонавт / Портативний міні проектор для дому
📋 Технічні характеристики
| Класс устройства | Портативный |
| Интерфейсы | HDMI, jack 3.5 мм, Wi-Fi, USB |
| Особенности | Встроенные динамики |
| Цвет корпуса | Белый |
| Уровень шума | 25 дБ |
| Состояние | Новое |
| Материал | Пластик |
| Вид товара | Проектор |
| Разрешение | 1280x720 |
| Формат изображения | Широкоэкранный (16:9) |
| Световой поток | 200 лм |
| Контрастность | 1500 |
| Ширина | 100 мм |
| Высота | 190 мм |
| Глубина | 100 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-01-08
2026-01-06
розібралася, за такі гроші нормальний. Трохи шумний правда
Переваги
Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-29
Переваги
Відправляли довше обіцяного