
Смарт приставка 2/16GB, 4K, з пультом, TV Box MXQ PRO / Андроїд приставка для телевізора / Цифрова ТВ приставка
Продавець: HUGO
595 ₴850 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності220 замовлень
Артикул: 234573429
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «Смарт приставка 2/16GB, 4K, з пультом, TV Box MXQ PRO / Андроїд приставка для телевізора / Цифрова ТВ приставка». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип | Смарт приставка |
| Оснащение | Smart TV |
| Выходы | HDMI |
| Максимальное разрешение видео | UltraHD |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Длина | 115 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Высота | 28 мм |
| Встроенная память | 16Гб |
| Операционная система | Google Android |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Оперативная память | 2Гб |
💬 Відгуки покупців (5)
2026-01-28
2026-01-27
То́вар надійшов дуже швидко працює добре навіть на старому телевізорі продавця рекомендую за таку ціну навіть дуже добре працює є всі додатки
2026-01-15
2025-12-20
2025-12-14
Все доїхало дякую...
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності