
Смарт приставка (4GB/32GB) для телевізора TV Box, MXQ PRO 4K / Медіаплеєр / Цифрова ТВ приставка / Андроїд ТВ
Продавець: HUGO
859,43 ₴1 227,76 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності240 замовлень
Артикул: 234571160
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Смарт приставка (4GB/32GB) для телевізора TV Box, MXQ PRO 4K / Медіаплеєр / Цифрова ТВ приставка / Андроїд ТВ». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип | Смарт приставка |
| Оснащение | Smart TV |
| Выходы | HDMI |
| Интерфейсы | Ethernet, USB |
| Максимальное разрешение видео | UltraHD |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Длина | 166 мм |
| Ширина | 166 мм |
| Высота | 21 мм |
| Встроенная память | 32Гб |
| Операционная система | Google Android |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Количество USB-портов | 2 |
| Оперативная память | 4Гб |
💬 Відгуки покупців (4)
2025-12-29
Ок
2025-12-27
Краще не зв'язуйтесь,після замовлення пройшло вже три дні і ще не розчехлився.
Переваги
Товар не відправили2025-12-11
Замовляли смарт приставку виявилася не робоча мало того що гарантію треба купляти додатково приставку ми повернули за свій рахунок так ще і за гарантію не повернули
Переваги
Товар не відповідав опису2025-11-17
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності