
Соляна лампа з зволожувачем повітря 200мл, SALT LAMP WITH ROCKS, Біла / Нічник з імітацією полум'я
Продавець: HUGO
399,2 ₴570,29 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 23456791901
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Соляна лампа з зволожувачем повітря 200мл, SALT LAMP WITH ROCKS, Біла / Нічник з імітацією полум'я». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип | Ночник |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Потребляемая мощность | 5 Вт |
| Высота | 120 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Тип управления | Механическое |
| Тип увлажнителя | Ультразвуковой |
| Применение прибора | Для дома, квартиры, Для детской комнаты, Для людей, страдающих аллергией |
| Объем резервуара для воды | 0.2 л |
| Тип установки | Настольный |
| Цвет корпуса | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Подсветка | True |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Автоотключение при отсутствии воды | True |
| Ароматизация | True |
| Ночной режим работы | True |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-03
Жахливо,вода розбризкується по всюду, дарма витрачені гроші,не сподобалося взагалі.
Переваги
Товар не відповідав опису2025-12-27
Товар не відправили в обіцяний срок .
Переваги
Відправляли довше обіцяного, Товар не відправили
