
Сонячне радіо з ліхтариком та USB, Meier M-520BT-S, Сірий / Акумуляторна радіостанція / Радіоприймач
Продавець: HUGO
707,47 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 234570897
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Сонячне радіо з ліхтариком та USB, Meier M-520BT-S, Сірий / Акумуляторна радіостанція / Радіоприймач». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип | Приемник |
| Особенности | Фонарик, USB-разъем |
| Питание | Аккумулятор |
| Цвет корпуса | Серый |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 61 мм |
| Длина | 205 мм |
| Высота | 115 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-21
Відправка швидка, в день замовлення. Продавця раджу. А ось саме радіо хвилю ловить і тримає добре, але гніздо під зарядку і шнур 220 відламалось з першого разу. Прийшлося розбирати і все перепаювати на пряму