
Спортивна сумка рюкзак трансформер чоловіча та жіноча Т60 чорний
Продавець: Kanctovar
399 ₴700 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: 6290-1/GR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Спортивна сумка рюкзак трансформер чоловіча та жіноча Т60 чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | Для взрослых и подростков |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Городской |
| Объем | 35 л |
| Материал | Полиэстер |
| Особенности | Карман для ноутбука, Вентиляция спины, Водонепроницаемый карман, Петли для трекинговых палок, Лямки анатомической формы, Водонепроницаемая ткань |
| Цвет | Черный |
| Глубина | 25 см |
| Высота | 50 см |
| Ширина | 25 см |
| Карманы | Задний, Фронтальный, Боковые, Верхний, Нижний |
| Вес | 35 г |
| Узоры и принты | Надписи |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-06-09
Супер продавець! швидко відправили, укрпоштою, доїхало моментально. вічливі і чуйні менеджери.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-05-09
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Товар був у наявності



