
Спортивна сумка рюкзак трансформер чоловіча та жіноча Т60 чорний
Продавець: Velotrend
399 ₴700 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності140 замовлень
Артикул: 6290-1/GR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 6 відгуків покупців для «Спортивна сумка рюкзак трансформер чоловіча та жіноча Т60 чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Вес | 35 г |
| Возрастная группа | Для взрослых и подростков |
| Высота | 50 см |
| Глубина | 25 см |
| Карманы | Задний, Нижний, Верхний, Боковые, Фронтальный |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 35 л |
| Особенности | Водонепроницаемый карман, Петли для трекинговых палок, Водонепроницаемая ткань, Карман для ноутбука, Вентиляция спины, Лямки анатомической формы |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Узоры и принты | Надписи |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 25 см |
💬 Відгуки покупців (6)
2026-03-21
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-23
Супер
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-05
Ціна якість
2025-12-20
Змушена відмовитись. Син передумав купляти сумку.
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець2025-12-14
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-29
Рекомендую
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності