
Стаціонарний блендер 2в1 з кавомолкою 2000Вт ZP-004 (1,5л) / Кухонний комбайн-подрібнювач
Продавець: HUGO
855 ₴1 221,43 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 234576752
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Стаціонарний блендер 2в1 з кавомолкою 2000Вт ZP-004 (1,5л) / Кухонний комбайн-подрібнювач». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип блендера | Стационарный |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Тип управления | Механическое |
| Количество скоростей | 5 |
| Импульсный режим | Да |
| Материал корпуса | Металл, Пластик |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серебристый |
| Питание | Сеть 220В |
| Объем кувшина | 1.5 л |
| Материал кувшина блендера | стекло |
| Высота | 380 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глубина | 190 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-26
Hugo - питань до роботи магазину немає. Менеджер Юлія - красуня і молодець: всі побажання виконала і відправка була швидкіше очікувано. На жаль товар гімно. Але то мінус не магазина, а виробника.
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності