
Стелаж етажерка 4 яруси, на коліщатках, 138x42x32см / Етажерка у ванну / Стелаж на кухню
Продавець: HUGO
399,11 ₴570,16 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 234579058
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Стелаж етажерка 4 яруси, на коліщатках, 138x42x32см / Етажерка у ванну / Стелаж на кухню». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Высота этажерки | 1380 мм |
| Глубина этажерки | 320 мм |
| Количество ярусов этажерки | 4 |
| Комплектация колесиками | 4 шт |
| Корпус (каркас) этажерки | пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | этажерка |
| Цвет | Черный |
| Ширина этажерки | 420 мм |
| Предназначение | Для кухни, ванной |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-20