
Стелаж-етажерка на колесах 6 ярусів, 170х42х32см, Білий / Підлогова полиця для кухні / Полиця-стелаж
Продавець: HUGO
635,72 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності80 замовлень
Артикул: 23458008901
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Стелаж-етажерка на колесах 6 ярусів, 170х42х32см, Білий / Підлогова полиця для кухні / Полиця-стелаж». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Высота этажерки | 1700 мм |
| Глубина этажерки | 320 мм |
| Количество ярусов этажерки | 6 |
| Комплектация колесиками | 4 шт |
| Корпус (каркас) этажерки | пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип этажерки | прямая |
| Цвет | Белый |
| Ширина этажерки | 420 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-02-21
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили2026-01-29
Товар не відправили більше восьми днів.Прошу скасувати замовлення.
Переваги
Відправляли довше обіцяного, Товар не відправили