
Стелаж етажерка з 5 полицями (147х50.5x27) XL-1330, Чорна / Підлогова етажерка у ванну / Стелаж на кухню
Продавець: GoodChoise
695,51 ₴993,59 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: 234582297
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Стелаж етажерка з 5 полицями (147х50.5x27) XL-1330, Чорна / Підлогова етажерка у ванну / Стелаж на кухню». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Высота этажерки | 1470 мм |
| Глубина этажерки | 270 мм |
| Количество ярусов этажерки | 5 |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | этажерка |
| Тип тумбы | прямая |
| Тип этажерки | прямая |
| Цвет | Черный |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Ширина этажерки | 505 мм |
| Корпус (каркас) | металл |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-09
