
Стелаж-гардероб для підлоги з секціями для зберігання, 188х122х41см / Стійка для одягу / Шафа для одягу
Продавець: HUGO
1 107,14 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності70 замовлень
Артикул: 234582113
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Стелаж-гардероб для підлоги з секціями для зберігання, 188х122х41см / Стійка для одягу / Шафа для одягу». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип вешалки | Напольная |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Универсальная |
| Корпус (каркас) | металл |
| Фасады | пластик |
| Ножки | пластик |
| Ширина | 1220 мм |
| Глубина | 410 мм |
| Высота | 1880 мм |
| Разборная конструкция | Да |
💬 Відгуки покупців (3)
2025-11-19
Це не продавець, не гайте час, ніхто вам нічого не відправе.
Переваги
Товар не відправили2025-11-17
Товар відправили швидко, але одне НО! Сума товару у ттн нової пошти інша (2% навіщось додали, коли 20грн+2% окремо вже прораховано) і сума доставки не співпадає з указаною у замовлені , якесь вказали до упакування до товару , який і так у коробці..звернулася до сервісу - кажуть питання до Нової пошти, прийшлося відмовитися від отримання товару!
Переваги
Ціна вище заявленої2025-11-12
Переваги
Актуальна ціна