
Стелаж металевий для взуття Multifunctional Storage Shoe Rack 60х21х78 см біла SN27
Продавець: Sense
326 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 78990901
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Стелаж металевий для взуття Multifunctional Storage Shoe Rack 60х21х78 см біла SN27». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
Подушка ортопедична "Метелик" Подушка для сну з ефектом пам'яті (pillow-04) SN27

Кріплення для ТВ V-Star з поворотом 14-42 302W SN27

Душ портативний, кемпінговий з помпою на акумуляторі USB Travel shower 2200 мАг SN27

Акумуляторна мийка високого тиску 48 V + 2 АКБ / Пістолет для миття автомобіля/розпилювач води SN27
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Без бренда |
| Цвет | Черный |
| Высота | 785 мм |
| Глубина | 210 мм |
| Количество колесиков | 0 |
| Количество полок (отделений) для обуви | 5 шт. |
| Корпус | металл |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Ножки | пластик |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Полки | пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | полка для обуви |
| Тип опор | Ножки |
| Фасады | металл|пластик|ткань |
| Форма тумбы | прямая |
| Форма шкафа | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Ширина | 600 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-23
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності