
Стелаж металевий для взуття Multifunctional Storage Shoe Rack 60х21х78 см чорний YU227
Продавець: YouShine
523 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 7899090
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Стелаж металевий для взуття Multifunctional Storage Shoe Rack 60х21х78 см чорний YU227». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 45Світлодіодна Led стрічка 3528 RGB 10 метрів на самоклеючій основі з пультом і блоком живлення YU227
ШІ 78Портативна туристична газова плита з п'єзопідпалом Happy Home BDZ-155-A з пластиковим кейсом YU227
ШІ 85М'яка іграшка Стіч (Stich) з мультфільму Ліло та Стіч, дихає, світиться, колискова YU227
ШІ 75Вішалка-стійка для одягу підлогова подвійна телескопічна Double-Pole Clothes-Black horse YU227
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Без бренда |
| Высота | 785 мм |
| Глубина | 210 мм |
| Цвет | Черный |
| Корпус | металл |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Ножки | пластик |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Полки | пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | полка для обуви |
| Тип опор | Ножки |
| Фасады | ткань, пластик, металл |
| Форма тумбы | прямая |
| Форма шкафа | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Ширина | 600 мм |
| Количество колесиков | 0 |
| Количество полок (отделений) для обуви | 5 |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-07
Підійшло ідеально, те, що і хотів. Шкода, що перемички між палицями пластикові, допоки збирав і розбирав декілька поламав, але за такі кошти, вважаю, що немає до чого прикопатися, армований скотч завжди робить чудеса.
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності