
Стельовий світильник, з пультом, 60Вт, 38см, Bluetooth, GS-7062 / Світильник на стелю / Розумна люстра з колонкою
Продавець: HUGO
1 128 ₴1 611,43 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності
Артикул: 234583326
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Стельовий світильник, з пультом, 60Вт, 38см, Bluetooth, GS-7062 / Світильник на стелю / Розумна люстра з колонкою». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Стиль исполнения | Минимализм |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Материал каркаса | сталь |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Мощность лампы | 60 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Цвет | Белый |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Цвет свечения | RGB (разноцветный) |
| Состояние | Новое |
| Тип светильника | Потолочный |
| Форма | Круглая |
| Способ монтажа | Накладной |
| Диаметр | 38 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-27
Надісланий товар не відповідає замовленню, замовлялися світильники 30 см (24В) і 38 см (60В) в діаметрі, прислали 2 по 30 см, чекаю на своє замовлення
Переваги
Товар не відповідав опису