
Стіл розкладний туристичний, 3 кг, 95*55*50 см + чохол, Коричневий / Стіл для пікніка / Розкладний столик
Продавець: HUGO
715,2 ₴1 021,71 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: 23457056001
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Стіл розкладний туристичний, 3 кг, 95*55*50 см + чохол, Коричневий / Стіл для пікніка / Розкладний столик». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Материал каркаса (опор) | Алюминий |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 40 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Коричневый |
| Длина | 950 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Высота | 500 мм |
| Вес | 3 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-17
Супер. Колір під дерево на вигляд клас. Доволі міцний.

