
Стільчик-трансформер BabyChair для годування, регульований, до 6 років / Стілець для годування складний
Продавець: HUGO
2 349,37 ₴3 356,24 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності260 замовлень
Артикул: 234586911
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 8 відгуків покупців для «Стільчик-трансформер BabyChair для годування, регульований, до 6 років / Стілець для годування складний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип | Стульчик-трансформер |
| Материал изготовления каркаса | пластик, металл |
| Опоры стульчика | ножки, колесики |
| Комплектация столиком-подносом | Да |
| Наличие ремней безопасности | Да |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Да |
| Съемный столик-поднос | Да |
| Механизм качания | Да |
| Ширина | 560 мм |
| Глубина | 760 мм |
| Высота с учетом спинки | 960 мм |
💬 Відгуки покупців (8)
2026-03-20
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-14
Доброго дня! Ваш позитив — найкраща оцінка нашої роботи.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-24
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-09
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-02
Дякую велике за дитяче крісло + колиску,дуже задоволені покупкою ,гарна якість
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-27
До продавця претензій немає.Відмовилися від замовлення по іншим обставинам.
2026-01-22
Переваги
Гарне обслуговування2025-12-31
Переваги
Відправляли довше обіцяного, Неввічливий продавець