
Стійка для болгарки 115-125мм, PJL-801, Чорний / Підставка для кутової шліфувальної машини / Утримувач для КШМ
Продавець: HUGO
660,72 ₴943,88 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності860 замовлень
Артикул: 234568439
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 11 відгуків покупців для «Стійка для болгарки 115-125мм, PJL-801, Чорний / Підставка для кутової шліфувальної машини / Утримувач для КШМ». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип | Держатель |
| Обработка материала | Пластик, Дерево, Металл |
| Длина | 240 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Состояние | Новое |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Подходит для болгарок | 115-125 мм |
| Изменение угла резки | 0-45° |
| Цвет | Черный |
💬 Відгуки покупців (11)
2026-03-22
Все було чудово !!!!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-19
Переваги
Актуальний опис2026-03-11
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-05
Переваги
Гарне обслуговування2026-02-20
Переваги
Швидко відправили2026-02-13
2026-01-25
Товар відповідає опису. Гарна знижка, швидка доставка. Продавця рекомендую.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна2026-01-12
Переваги
Швидко відправили2026-01-10
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-17
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-21
Переваги
Швидко відправили