
Стійка мобільна для телевізора 32"-70", до 40кг, TV CART 1500 / Пересувний кронштейн для ТБ
Продавець: HUGO
2 629 ₴3 755,71 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності140 замовлень
Артикул: 234575619
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Стійка мобільна для телевізора 32"-70", до 40кг, TV CART 1500 / Пересувний кронштейн для ТБ». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Высота | 1800 мм |
| Длина | 665 мм |
| Максимальная нагрузка | 40 кг |
| Материал кронштейна | Сталь |
| Назначение | Для ЖК-телевизоров/плазм |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Напольный |
| Угол наклона | 15 град. |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 880 мм |
| Диагональ телевизоров | От 32 до 70 дюймов |
| Макс VESA | 600 × 400 |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-02-24
Переваги
Актуальна ціна2026-02-04
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності