
Стійка-вішалка підлогова з гачками, 170см, до 30кг, Червоний / Підлогова вішалка-тренога для верхнього одягу
Продавець: HUGO
592,86 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 23457745802
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Стійка-вішалка підлогова з гачками, 170см, до 30кг, Червоний / Підлогова вішалка-тренога для верхнього одягу». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Вес | 1.3 кг |
| Высота | 1700 мм |
| Количество крючков | 16 |
| Корпус (каркас) | сталь |
| Максимально допустимая нагрузка | 30 кг |
| Назначение | Универсальная |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Напольная |
| Цвет | Красный |
💬 Відгуки покупців (3)
2025-12-29
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-16
Відправка товару довга, сумно, могли і повідомити про затримку. А в іншому - добре.
Переваги
Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-17
Недокомплектація
Переваги
Товар не відповідав опису