
Столик ліжковий мобільний з подвійною стільницею 95×60×40см / Стіл для ноутбука / Стіл з регулюванням висоти
Продавець: HUGO
1 807,44 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234582037
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Столик ліжковий мобільний з подвійною стільницею 95×60×40см / Стіл для ноутбука / Стіл з регулюванням висоти». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Регулировка высоты | Да |
| Назначение | Для ноутбука |
| Особенности | Углы закругленные |
| Длина | 600 мм |
| Высота | 950 мм |
| Глубина | 400 см |
| Тип мебели | Приставной стол |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-11
Замовляв столик для ноутбука , столик взагалі не співпадає як на картинках товару що виставив продавець. Столик прогинається в сторону під вагою мого ноутбука . Товар не якісний і зроблений з гів** і палок. Не раджу .
Переваги
Товар не відповідав опису