
Сумка-органайзер на спинку заднього сидіння на 8 кишень
Продавець: Fenix Shops
329 ₴500 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності80 замовлень
Артикул: 5704
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Сумка-органайзер на спинку заднього сидіння на 8 кишень». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 80Тример VINTAGE Т9 БУДДА зі знімним акумулятором професійна машинка для стрижки волосся вусів та бороди
ШІ 85Бездротові сенсорні навушники Bluetooth A6S Чорні
ШІ 94Набір дисків 4 шт (75 мм) для міні болгарки по металу, по дереву, по бетону, шліфувальний
ШІ 81Портативний міні кондиціонер зволожувач повітря 3 в 1 Arctic Air Ultra 10 Вт з USB і LED-підсвіткою
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип аксессуара | Органайзер |
| Материал | Текстиль |
| Количество отделений | 4 |
| Длина | 800 мм |
| Высота | 400 мм |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Крышка | да |
| Вес | 1 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-26
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності