
Сушарка для одягу на батарею 69х31,5х20,5 см, 3270B, Сіра / Сушарка для білизни / Сушарка над батареєю
Продавець: HUGO
392,99 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234572611
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Сушарка для одягу на батарею 69х31,5х20,5 см, 3270B, Сіра / Сушарка для білизни / Сушарка над батареєю». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Підвісна електрична сушарка для одягу та взуття

Підлогова сушарка, до 30 кг, 3 яруси + Парова праска Steam Brusher / Складна сушарка для одягу / Багатоярусна сушарка

Сушарка для білизни на 3 рівня Aidesen / Складна сушка для речей / Стійка сушарка для одягу

Підлогова сушарка для білизни, до 30 кг, 3 яруси, 170х126х64см / Складна сушарка для одягу / Багатоярусна суша для білизни
📋 Технічні характеристики
| Тип сушилки | Для батарей отопления |
| Материал | Алюминий |
| Максимальная нагрузка | 5 кг |
| Цвет | Серый |
| Держатели для мелких вещей | Да |
| Вес | 0.5 кг |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 690 мм |
| Высота | 205 мм |
| Глубина | 315 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-01
Все чітко як в описі
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності