
Сушарка для посуду компактна 13 тарілок / Сушка для посуду настільна / Складна підставка для тарілок
Продавець: HUGO
109,1 ₴155,86 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234577641
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Сушарка для посуду компактна 13 тарілок / Сушка для посуду настільна / Складна підставка для тарілок». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Килимок для сушіння посуду 60х45см / Килимок для посуду / Килимок для мокрого посуду / Сушарка для посуду

Дворівнева сушарка для посуду над раковиною, 65см, Чорна / Органайзер для посуду / Стійка для сушіння посуду

Органайзер-сушарка для посуду 2-рівневий, 42x30х25 см / Сушарка для посуду з піддоном / Настільна сушарка

Органайзер-сушарка для посуду LY-951, 31х11х10 см, чорний / Сушіння для раковини з піддоном
📋 Технічні характеристики
| Высота | 135 мм |
| Длина | 270 мм |
| Количество уровней сушки | Один |
| Материал | Пластик |
| Материал поддона | Пластик |
| Наличие поддона | Да |
| Тип сушки | Настольная |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 115 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-17
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності