
Світлодіодна гірлянда-штора 3х2м, 200 ламп, Білий / Гірлянда завіса на вікно / Новорічна гірлянда
Продавець: HUGO
315,01 ₴450,01 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 23458184902
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Світлодіодна гірлянда-штора 3х2м, 200 ламп, Білий / Гірлянда завіса на вікно / Новорічна гірлянда». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Длина | 3000 мм |
| Цвет свечения | Белый |
| Цвет шнура питания | Прозрачный |
| Количество светодиодов | 200 шт |
| Напряжение | 220 В |
| Состояние | Новое |
| Тип гирлянды | Штора комнатная |
| Тип питания | Сеть |
| Тип освещения | Светодиодная гирлянда |
| Управление | На корпусе |
| Ширина | 2000 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-27
Товар зовсім не так виглядає, як на фото
Переваги
Товар не відповідав опису