
Світлодіодна LED лампочка 18W, з акумулятором 18650*2, FA-3920 Pro, E27 / Лампочка для кемпінгу з гачком
Продавець: GoodChoise
428 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234574305
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Світлодіодна LED лампочка 18W, з акумулятором 18650*2, FA-3920 Pro, E27 / Лампочка для кемпінгу з гачком». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →
Акумуляторна аварійна світлодіодна LED лампочка 30W в патрон E27 з 2 акумуляторами BL-599

Акумуляторна аварійна світлодіодна LED лампочка UKC D-8442 Ліхтарик світильник

Акумуляторна аварійна світлодіодна LED лампочка Y-3920 20W E27 Ліхтарик світильник на 2 акумуляторах

2 шт Світлодіодна LED лампочка 18W, з акумулятором 18650*4, FA-3920 Pro, E27 / Лампочка для кемпінгу з гачком
📋 Технічні характеристики
| Тип лампы | Светодиодная |
| Форма лампочки | Груша |
| Мощность | 18 Вт |
| Напряжение | 3.7 В |
| Цвет свечения | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Рабочее положение | Универсальное |
| Длина | 165 мм |
| Диаметр | 81 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-28