
Світлодіодна настільна лампа LED складана з кабелем LH-666 27 см акумуляторна
Продавець: Kanctovar
249 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 95453/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Світлодіодна настільна лампа LED складана з кабелем LH-666 27 см акумуляторна». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Гнучка Бездротова Сенсорна Світлодіодна Світлодіодна Настільна Лампа з Підставкою під Телефон QP-2208Y

Сенсорна світлодіодна настільна лампа LED складана SST-801 27см акумуляторна

Світлодіодна настільна лампа Led table lamp qp-2209-B з USB Біла Гнучка світлодіодна лампа на акумуляторі

Акумуляторна лампа JX-880, 1200мАч, 1,5W, Зелена / Світлодіодна настільна лампа з гнучкою ніжкою
📋 Технічні характеристики
| Тип | Настольная лампа |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Минимализм |
| Количество источников света | 24 |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Материал каркаса | пластик |
| Тип выключателя | Сенсорный выключатель на корпусе |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Мощность лампы | 2 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Цвет | Белый |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Страна производитель | Китай |
| Тип крепления | На поверхность |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Источник питания | Батарейка |
| Высота | 270 мм |
| Ширина | 70 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-07-02
Товар перевіряла на пошті, все ціле, все працює. Лампи мають 2-3 режими, від тусклого світіння до більш яскравогоВ цілому товаром та продавцем задоволена 🙂
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


