
Світлодіодні лампи C6-H11, 2шт, 36W / Світлодіодні лампи в авто / Лід лампи для фар
Продавець: HUGO
135,54 ₴193,63 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 234561887
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Світлодіодні лампи C6-H11, 2шт, 36W / Світлодіодні лампи в авто / Лід лампи для фар». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Цоколь | H11 |
| Напряжение питания | 12 В |
| Цветовая температура | 6000K |
| Функциональное назначение | Ближний свет, Дальний свет, Противотуманные фары |
| Световой поток | 3800 лм |
| Цвет свечения | Белый |
| Количество светодиодов | 2 шт |
| Срок службы ламп | 30000 час |
| Мощность | 36 Вт |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-16
Переваги
Відправляли довше обіцяного, Товар не відправили