
Світлодіодний сенсорний нічник LED light, 3 шт з пультом / Набір світильників для стель на батарейках
Продавець: GoodChoise
145 ₴207,14 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності120 замовлень
Артикул: 234561684
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Світлодіодний сенсорний нічник LED light, 3 шт з пультом / Набір світильників для стель на батарейках». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип | Ночник |
| Состояние | Новое |
| Материал каркаса | пластик |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цвет | Белый |
| Тип крепления | На поверхность |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Высота | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Длина | 20 мм |
| Источник питания | Батарейка |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-02-27
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-16
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-01
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності
