
Світлодіодний сенсорний нічник підсвічування з пультом 3 шт / Набір бездротових ламп / LED світильник
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Світлодіодний сенсорний нічник підсвічування з пультом 3 шт / Набір бездротових ламп / LED світильник». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип светильника | Накладной |
| Количество источников света | 3 |
| Материал каркаса | пластик |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цвет | Белый |
| Количество в наборе | 3 шт |
| Форма | Круглая |
| Ширина | 90 мм |
| Диаметр | 90 мм |
| Высота | 23 мм |
💬 Відгуки покупців (4)
Замовила портативний душ, лампу. Пере телефонували швидко, дівчина запропонувала в якості першої покупки знижку на повербанк 50000 Ам -40%, запитала чи потяне роутер 12в при відключенні світла на пару годин, відповіла так, то я погодилася і ще взяла батарейки 16шт+шнур до роутера 12в. Розчарована в павері, він не має навіть 5000. Не зарядив навіть одного разу телефон. В інтернеті пошукала такі павери по 500грн і нижче, ви типу по акції -40% продали за більше 800грн. При цьому розхвалили його як ноушен! Тому, що переглядала до замовлення павери, я бачила на 50000 інші моделі наче не погані характеристики, і так погодилась на покупку думала, що це ті моделі. Отримавши це, я в шоці, а після зарядки зрозуміла, що розвели тупо на гроші. Портативний душ: я запитували чи акумулятор підігріває воду, бо мені просто душ не потрібен, дівчина сказала так це портативний душ з підігрівачем!!!! Ні хера він не гріє... З покупки на 3100грн: за павербанк , шнур 12в, батарейки, портативний душ, світильники толкове вийшло тільки світильники за 200грн, все інше гімн.. гроші на вітер
Сяє чотко.
Все чудово! Дуже швидко!

