
Світлодіодний світильник стельовий 120см 150Вт 6500К GREELITE / Лінійний світильник / LED лампа постільна
Продавець: HUGO
179,21 ₴256,01 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 234576366
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Світлодіодний світильник стельовий 120см 150Вт 6500К GREELITE / Лінійний світильник / LED лампа постільна». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Вес | 400 г |
| Высота | 2.3 см |
| Длина | 120 см |
| Мощность лампы | 150 Вт |
| Напряжение сети | 165~265 В |
| Световой поток | 4800 лм |
| Состояние | Новое |
| Способ монтажа | Универсальный |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип | Светильник настенно-потолочный |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип светильника | Накладной |
| Угол рассеивания | 120 град. |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Цветовая температура | 6500K |
| Ширина | 7.5 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-13
Довго відправляли, десять календарних днів, світильник не відправили, мотивували тим, що Укрпошта не приймає довжиною 120 см, сказали що гроші повернуть, після того, як прийде промоплата, мене такий варіант не влаштовує. Тому від замовлення відмовився
Переваги
Відправляли довше обіцяного, Товар не відправили