
Світлодіодний світильник "Троянди" 45см (мережевий) / Настільний світильник / Лампа-нічник / Декоративний нічник
Продавець: HUGO
215 ₴307,14 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234571453
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Світлодіодний світильник "Троянди" 45см (мережевий) / Настільний світильник / Лампа-нічник / Декоративний нічник». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип | Ночник |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Кнопка на шнуре |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цвет | Красный |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Управление | Кнопки |
| Высота | 450 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Длина сетевого шнура | 0.7 м |
| Питание | От сети 220 В |
| Цвет свечения | Желтый |
| Цвет роз | Красный |
| Количество ламп подсветки | 24 |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-07
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності