
Світлодіодний USB фонарик 5В від повербанка Led світильник лампа
Продавець: ТехноКот
8 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності100 замовлень
Артикул: Led-004
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 7 відгуків покупців для «Світлодіодний USB фонарик 5В від повербанка Led світильник лампа». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Вес | 5 г |
| Состояние | Новое |
| Длина | 100 мм |
| Назначение | Android теле-приставок |
| Материал | Пластмасса |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Тип | Зарядное |
| Высота | 9 мм |
| Ширина | 6 мм |
💬 Відгуки покупців (7)
2026-02-23
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-21
Спасибо, быстро отправили - быстро пришло. Упаковано качественно
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-21
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-06
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-31
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-23
2026-01-19
Дирдочку надо р3 , на кольцо с ключами. Идея супер. Недолелана только.
Переваги
Товар був у наявності


