
Світильник дошка для нотаток 17,5×12,5см, від USB / Нічник планер для записів / Нічник з дошкою для нотаток
Продавець: HUGO
179 ₴255,71 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234574903
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Світильник дошка для нотаток 17,5×12,5см, від USB / Нічник планер для записів / Нічник з дошкою для нотаток». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Высота | 175 мм |
| Источник питания | Электричество |
| Материал каркаса | пластик |
| Мощность лампы | 1 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ночник |
| Тип крепления | На поверхность |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Форма светильника | Прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Цвет плафона | Прозрачный |
| Цвет свечения | Теплый/холодный |
| Ширина | 125 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-11-28
Переваги
Відправляли довше обіцяного2025-11-27
Чому скасували моє замовлення ? Якщо ми узгодили заказ ?менеджер дзвонив все було узгоджено
Переваги
Товар не відправили