
Світильник стельовий 60W, 38см RGB Lamp з Bluetooth колонкою / Кругла LED люстра з пультом керування
Продавець: HUGO
989,46 ₴1 413,51 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності490 замовлень
Артикул: 23456733701
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Світильник стельовий 60W, 38см RGB Lamp з Bluetooth колонкою / Кругла LED люстра з пультом керування». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Материал каркаса | нержавеющая сталь |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Мощность лампы | 60 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Цвет | Белый |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Цвет свечения | RGB (разноцветный) |
| Состояние | Новое |
| Диаметр | 38 см |
💬 Відгуки покупців (4)
2026-03-17
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили2025-12-15
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-27
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-23
Переваги
Актуальний опис, Актуальна ціна