
Тактичний рюкзак 55л (55х40х25см), з підсумками, B08, Чорний / Туристичний рюкзак / Штурмовий рюкзак
Продавець: HUGO
684,99 ₴978,56 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності260 замовлень
Артикул: 123460881
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Тактичний рюкзак 55л (55х40х25см), з підсумками, B08, Чорний / Туристичний рюкзак / Штурмовий рюкзак». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| По типу конструкции | Мягкий |
| Объем | 55 л |
| Особенности | Водоотталкивающая пропитка, Отстегиваемые карманы, Система подвески Molle |
| Количество лямок | 2 |
| Цвет | Черный |
| Вес | 1.5 кг |
| Материал | Нейлон |
| Высота | 55 см |
| Длина | 25 см |
| Ширина | 40 см |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-01-16
Товар не надіслано..7 днів чекав.Скасовую замовлення...Не рекомендую....Не уважний Продавець
Переваги
Відправляли довше обіцяного, Товар не відправили2025-12-04
Все прийшло
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності
