
Тактичний рюкзак на 55л, (55х40х25см) B08, з підсумками, Олива / Рюкзак туристичний
Продавець: HUGO
698 ₴997,14 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності260 замовлень
Артикул: 123460882
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Тактичний рюкзак на 55л, (55х40х25см) B08, з підсумками, Олива / Рюкзак туристичний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Объем | 55 л |
| Особенности | Водоотталкивающая пропитка, Система подвески Molle, Отстегиваемые карманы |
| Цвет | Оливковый |
| Материал | Нейлон |
| Вес | 1.5 кг |
| По типу конструкции | Мягкий |
| Количество лямок | 2 |
| Длина | 25 см |
| Ширина | 40 см |
| Высота | 55 см |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-03-17
Доброго дня! Ми раді, що наш сервіс вам підійшов. Дякуємо за замовлення та зворотний зв’язок!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-22
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності