
Тактичний штурмовий рюкзак на 40 л, M11 (48х36х24 см) Чорний US Army / Армійський рюкзак на системі Molle
Продавець: HUGO
713,13 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності380 замовлень
Артикул: 234563578
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Тактичний штурмовий рюкзак на 40 л, M11 (48х36х24 см) Чорний US Army / Армійський рюкзак на системі Molle». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Объем | 40 л |
| Особенности | Водоотталкивающая пропитка, Поясной ремень, Анатомическая конструкция, Грудная стяжка, Лямки анатомической формы, Система подвески Molle |
| Цвет | Черный |
| Материал | Оксфорд |
| По типу конструкции | Мягкий |
| Количество лямок | 2 |
| Длина | 24 см |
| Ширина | 36 см |
| Высота | 48 см |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-11-21
Переваги
Актуальний опис2025-11-12
Все чудово,продавець супер
Переваги
Ввічливий продавець