
Танк-трансформер на радіокеруванні "Пісчаний шторм"/Тоіокерований танк/ Дитячий танк іграшковий
Продавець: HUGO
665,53 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 23457492501
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Танк-трансформер на радіокеруванні "Пісчаний шторм"/Тоіокерований танк/ Дитячий танк іграшковий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип модели | Трансформер |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Радиус действия | 15 м |
| Наличие видеокамеры | Без видеокамеры |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 3.7 В |
| Емкость аккумулятора | 500 мА/ч |
| Время зарядки аккумулятора | 1.5 час |
| Время работы от аккумулятора | 30 мин |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Длина | 280 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Высота | 80 мм |
| Звуковой сигнал | Да |
| Световой сигнал | Да |
| Цвет корпуса | Песок |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-08