
Тепловентилятор-дуйка з пультом керування MS 5962 Настінний обігрівач для дому
Продавець: Kanctovar
999 ₴1 659 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності100 замовлень
Артикул: 7996/SP
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Тепловентилятор-дуйка з пультом керування MS 5962 Настінний обігрівач для дому». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип нагревательного элемента | Керамический |
| Количество режимов работы | 2 |
| Тип управления | Механическое |
| Тип установки | Настенный |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Количество скоростей | 2 |
| Терморегулятор | Да |
| Дисплей | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Индикатор температуры | Да |
| Функция увлажнения | Нет |
| Таймер | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Белый |
| Высота | 545 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Глубина | 130 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-09-30
Рекомендую
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-09-29
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




