
Тепловентилятор-дуйка з пультом управління Wall Air Cooler Настінний обігрівач для дому
Продавець: Velotrend
999 ₴2 450 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: 8704/GR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Тепловентилятор-дуйка з пультом управління Wall Air Cooler Настінний обігрівач для дому». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Высота | 550 мм |
| Глубина | 120 мм |
| Дисплей | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Индикатор температуры | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мощность обогрева | 1500 Вт |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Регулировка скорости | Да |
| Рекомендуемая площадь помещения | 20 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Таймер | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Тип управления | Электронное |
| Тип установки | Настенный |
| Уровень шума | 36 дБ |
| Функция увлажнения | Нет |
| Цвет | Белый |
| Цвет корпуса | Белый |
| Ширина | 240 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-19
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна
